Przegląd - Cenniki

Cenniki

STRONY INTERNETOWE - CENNIK

JDK MultiMedia

Cennik dla usług: budowa i modernizacja stron i sklepów internetowych, administracja serwisami internetowymi, szkolenia z zakresu obsługi i administracji oraz wdrożenia systemu zarządzania treścią.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE - CENNIK

JDK MultiMedia

Cennik dla usług: naprawa komputera lub laptopa i problemy sieciowe, odzyskiwanie utraconych danych z dysków i nośników wymiennych, nauka podstaw obsługi komputera i programów biurowych.

USŁUGI FOTOGRAFICZNE I GRAFIKA KOMPUTEROWA - CENNIK

JDK MultiMedia

Cennik dla usług: sesje fotograficzne w wybranym miejscu lub w plenerze, oprawa fograficzna imprezy okolicznościowej, wydarzenia rodzinnego; projekty graficzne okładek płyt, folderów reklamowych, ofert handlowych - w tym fotografia martwej natury i obróbka zdjęć cyfrowych; digitalizacja starych fotografi z klisz lub zdjęć papierowych.

USŁUGI WIDEO-FILMOWANIE I MONTAŻ - CENNIK

JDK MultiMedia

Cennik dla usług: Wideo-rejestracja i montaż filmu reklamowego lub prezentacji w formie wideo-klipu, teledysku ślubngo, pełnego filmu ze ślubu i wesela lub innej uroczystości rodzinnej, firmowej; montaż wideo z materiałów powierzonych; digitalizacja kaset VIDEO i kaset V8.

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!