USŁUGI WIDEO-FILMOWANIE I MONTAŻ - CENNIK

Opublikowano w Cenniki

Cennik dla usług: Wideo-rejestracja i montaż filmu reklamowego lub prezentacji w formie wideo-klipu, teledysku ślubngo, pełnego filmu ze ślubu i wesela lub innej uroczystości rodzinnej, firmowej; montaż wideo z materiałów powierzonych; digitalizacja kaset VIDEO i kaset V8.

Dowiedz się więcej na temat zakresu świadczonych w tym zakresie usług lub wybierz proszę z opcji poniżej interesujący Cię temat:

  1. WIDEOKLIP
  2. ŚLUB I WESELE
  3. INNE UROCZYSTOŚCI
  4. MONTAŻ POWIERZONY
  5. DIGITALIZACJA

Krótki film reklamowy lub prezentacja w formie wideo-klipu - 150 zł (rozdzielczość Full HD - zapis dowolny nośnik: płyta DVD, Blu-Ray-Disc, dysk przenośny, pendrive, prywatna chmura)

Ślub i wesele wraz z teledyskiem - 800-1500 zł (parametry jw. + okładka dedykowana, cena do ustalenia - zależna od długości materiału filmowego),

Inne uroczystości firmowe lub rodzinne - 150-500 zł. (parametry jw. + okładka dedykowana),

Montarz wideo z materiałów powierzonych - (w zależności od długości materiału przekazanego - cena do uzgodnienia - najczęściej 100-300 zł.),

Digitalizacja z kaset VIDEO lub kaset V8 (100 zł/godz. materiału z montażem, zapisem, w przypadku płyty nadrukiem i okładką).

next
prev

W celu skorzystania z usługi zapoznaj się z zasadami zamawiania usług a następnie wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer +48 601-066-295

Wszystkie ceny są cenami brutto. Powyższe ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a jedynie ofertą wstępną. Ostateczne ceny ustalane są indywidualnie w zależności od dokładnych potrzeb Klienta oraz specyfiki zamawianych przez Niego usług. Najczęściej koszt usługi wynosi 100 zł - 1500 zł.

Ostatnio modyfikowano: Wt 7 Lis 2017

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!