STRONY INTERNETOWE - CENNIK

Opublikowano w Cenniki

Cennik dla usług: budowa i modernizacja stron i sklepów internetowych, administracja serwisami internetowymi, szkolenia z zakresu obsługi i administracji oraz wdrożenia systemu zarządzania treścią.

Dowiedz się więcej na temat stosowanych przeze mnie technik przy budowie i modernizacji stron internetowych lub wybierz proszę z opcji poniżej interesujący Cię zakres usługi:

  1. STRONY MINI
  2. STRONY NORMAL
  3. STRONY MAXI
  4. SKLEPY INTERNETOWE
  5. ADMINISTRACJA

Strony CMS „MINI” (wizytówki), są to proste i profesjonalnie wykonane strony, prezentujące firmę w Internecie. Zazwyczaj zawierają informacje o firmie zawarte na stronie głównej z 1-3 podstronami, są to dane kontaktowe oraz krótki opis działalności. Logując się poprzez panel administracyjny można dokonywać samodzielnie dowolnych zmian. Koszt wykonania strony teraz tylko 349,00 zł.

Strony CMS „NORMAL”, są to strony internetowe zawierające kluczowe informacje o firmie ułożone w łatwy i przejrzysty układ graficzny z wybraną przez klienta budową. Strona składa się z 4-10 podstron. Na stronie mogą Państwo zamieścić informacje takie jak np. o nas, oferta, galeria, kontakt itp. Koszt wykonania strony zaczyna się od 949,00 zł.

Strony CMS „MAXI” są to witryny internetowe zawierające szereg informacji o: firmie, stowarzyszeniu, uczelni, spółdzielni, gminie a także o projektach unijnych. Zdalna aktualizacja wszystkich podstron - strony w dowolnym czasie mogą być edytowane jak i dodawane zarówno przez klienta jak i na życzenie - usługa wykonywana przez moją firmę. Koszt wykonania tego typu witryny od 1599,00 zł.

SKLEPY INTERNETOWE - oparte o PrestaShop lub VirtueMart pod CMS Joomla to doskonały pomysł dla każdego przedsiębiorcy pragnącego rozpocząć sprzedaż internetową - e-Handel lub jak kto woli z ang. e-commerce. Jak działają sklepy internetowe - wszyscy wiemy, posiadając dobry produkt i „duszę handlowca”, bazując na rzetelności możemy w prosty sposób osiągnąć dobre wyniki finansowe. Koszt wykonania sklepu zaczyna się od 2499,00 i zależy od ilości produktów, dostępnych materiałów fotograficznych i integracji systemów płatniczych oraz opiniodawczych.

ADMINISTRACJA - W wielu przypadkach ze względu na częste i czasochłonne aktualizacje witryny lub/i brak odpowiednio przeszkolonej osoby mającej się tym zajmować na co dzień, zastanawiacie się jak rozwiązać ten temat. Proponuję dwa rozwiązania:

1.Wdrożenie projektu opartego o system zarządzania treścią - przeszkolenie jednej lub więcej osób i dodatkowo (jeśli to konieczne) nadzór nad witryną przez określony w umowie okres czasu. Koszt takiej usługi jest uzgadniany indywidualnie i zależy od: ilości osób, miejsca szkolenia, ilości szkoleń itp. W przypadku dozoru zdalnego, poprawy układu treści lub grafiki - ustalany jest miesięczny "abonament" w wysokości 50-200 złotych, zależny z kolei od zdeklarowanej ilości zleconych działań.

2.Administracja witryną - umieszczanie przekazanych treści, dokumentów, grafik; dbanie o bezpieczeństwo witryny/sklepu; raportowanie ruchu witryny; aktualizacja i archiwizacja; doradztwo w sprawie zmian i koniecznych innowacji wynikłych w trakcie użytkowania. Wszystkie te elementy zawarte są w indywidualnie negocjowanej cenie wykonania witryny na okres 12-stu miesięcy (z możliwością przedłużenia - w przypadku wyboru tej opcji) i zapisane w umowie.

Istnieje możliwość odstąpienia od negocjacji podwyższonej ceny za administrację (wtedy obowiązuje cena za opcję witryny) - dotyczy organizacji non-profit (np. strony internetowe projektów unijnych).

next
prev

BEZPIECZEŃSTWO! - Niezależnie od opcji, wszystkie strony posiadają zabezpieczenie dostępu do panelu administracyjnego oraz funkcję powiadomienia na podany adres e-mail o nieautoryzowanej próbie dostępu. Na wykonywanych stronach stosuję ochronę adresów e-mail oraz mechanizm antyspamowy Re-Capcha. Możliwy wybór mechanizmu logowania dwuetapowego. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są w ustalonych odstępach czasu.

Zapraszam do kontaktu przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowej wyceny przed wykonaniem usługi.

W celu skorzystania z usługi zapoznaj się z zasadami zamawiania usług a następnie wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer +48 601-066-295

Wszystkie ceny są cenami brutto. Powyższe ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a jedynie ofertą wstępną. Ostateczne ceny ustalane są indywidualnie w zależności od dokładnych potrzeb Klienta oraz specyfiki zamawianych przez Niego usług.

Ostatnio modyfikowano: Pn 23 Sty 2017

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!