USŁUGI WIDEO-FILMOWANIE I MONTAŻ

Opublikowano w Usługi

Tworze krótkie filmy reklamowe na potrzeby stron internetowych, filmuję uroczystości rodzinne czy wydarzenia firmowe. Staram się, aby moje filmy i krótkie wideo-clipy były zawsze dynamiczne lub w przypadku reportaży w ciekawy sposób ukazywały sedno sprawy.

Tworzę również prezentacje wideo ze zdjęć i montuję wideo z materiałów dostarczonch przez Was. Jeśli posiadacie stare nagrania na taśmach wideo czy też papierowe fotografie w albumach, które niszczeją - mogę je zdigitalizować - utworzyć ich wersję cyfrową. Wykorzystuję do tego profesjonalne programy - plik końcowy zapisywany jest w kilku najpopularniejszych obecnie formatach. Jeśli gotowy materiał ma zostać umieszczony na płycie DVD – na życzenie płyta ta posiada kolorowy nadruk w wysokiej rozdzielczości (zdjęcie + informacja o zawartości) oraz opakowanie z kolorową drukowaną na papierze fotograficznym okładką.

Zmontuję Wasze zdjęcia i materiały wideo ze ślubu, chrztu świętego, pierwszej komunii, przyjęcia zaręczynowego, studniówki, balu karnawałowego, sylwestra, firmowego bankietu czy urodzin. W tym przypadku jakość klipu w dużej mierze zależy od jakości przekazanego materiału. Niezależnie od jakości, materiał zawsze jest miksowany przy użyciu profesjonalnego programu do obróbki wideo, wykorzystującego efektowne przejścia i podkłady muzyczne (również wybrane przez Was). Powstały plik wynikowy jest zapisywany w dowolnej rozdzielczości (od 320x240 - komórki do 1920x1080 - full HD) na wybranym nośniku pamięci, zarówno DVD, BLU-RAY jak również na zwykłej płycie CD lub na wymiennym urządzeniu do przechowywania danych typu pendrive czy dysk przenośny.

Możecie być pewni, że otrzymany film lub wideo-klip będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, nawet po wielu latach będziecie mogli odtworzyć emocje, które towarzyszyły Wam danego dnia.

Przejdź do galerii wideo aby przejrzeć wybrane prace. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą cenową.

 

Ostatnio modyfikowano: So 9 Cze 2018

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!