STRONA INFORMACYJA

Witam serdecznie na stronie informacyjnej firmy JDK MultiMedia. Znajdziesz tu opisy usług, galerie i różnego rodzaju inspiracje związane z zakresem mojej działalności

Poznajmy się :-) Jestem obecny na kilku portalach społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn. Jeśli już się znamy, proszę polub moją stronę na Facebook i dodaj do znajomych lub kręgów w Google+ czy Twitter. Nie masz konta na żadnym z tych portali? Przeczytaj kilka zdań o mnie.

Informacje zawarte na stronie pogrupowane są w tematy dostępne w menu z lewej strony ekranu - kliknij 3 pionowo ułożone kropki, aby wejść do MENU. Jeśli potrzebujesz prostrzej formy - skorzystaj z ikony '<' wyświetlanej na komputerach i laptopach w górnej prawej części strony, a na smartfonach i mniejszych tabletach pod tym artykułem - aby przejść na stronę JDK24.pl

Jesteś już Klientem firmy JDK MultiMedia - po zalogowaniu (ikona logowania w prawym górnym rogu ekranu nad napisem Facebook dla komputerów i laptopów... analogicznie j/w), otrzymujesz dostęp do materiałów roboczych (Twoje konto jest zakładane tylko na Twoje życzenie, a dane dostępowe przekazane w sposób poufny - wyłącznie Tobie).

  • Jeśli trafiłeś tutaj ze strony jdk24.pl - przeczytaj proszę informacje, które przygotowałem dla Ciebie.
  • Jeśli trafiłeś tutaj po przez wyszukiwarkę - mam nadzieję, że znalazłeś informację, której szukasz.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą usług, opisami, inspiracjami, poradnikami itd.

Przygotowałem interaktywny przewodnik po usługach - najechanie wskaźnikiem myszki powoduje wyświetlenie opisu elementu strony do którego zostaniesz przeniesiony po kliknięciu. Ustawienie wskaźnika myszki na prezentacji powoduje jej zatrzymanie, aby szybciej przewijać slajdy skorzystaj ze strzałek wyświetlanych po bokach prezentacji. Poniżej wersja desktop-owa, która wyświetlana jest tylko powyżej określonej rozdzielczości ekranu oraz odnośniki do opisu usług dla urządzeń typu smartfon i mały tablet.

Znajdziesz tu również wiele inspiracji z których korzystam przy budowie stron internetowych, często są to gotowe elementy, które wymagają jedynie dostosowania do tematyki strony czy indywidualnych potrzeb. Większość z nich to zakupiony przez zemnie komercyjny kod ale są też pomysły na licencji CC udostępniane do dalszego wykorzystania na zasadzie uznania własności. Umieściłem je na mojej stronie głównie w celach poznawczych dla wszystkich zainteresowanych budową stron w oparciu o systemy zarządzania treścią (CMS). Skorzystaj z linków poniżej aby przeglądać pozycje przygotowane w dziale INSPIRACJE.

Poniżej jeden ze klipów wideo wraz z przygotowaną przeze mnie okładką płyty z uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego Adama i Patrycji (kliknięcie w okładkę uruchamia wideo-klip), inne przykładowe prezentacje znajdziesz w GALERII WIDEO oraz FOTO.

 

GALERIA AUDIO (w przygotowaniu...) z kolei zawiera różne inspirujące sposoby prezentacji utworów muzycznych na stronach internetowych np: zespołów muzycznych, solistów, DJ-ów czy też po prostu za ich pomocą możemy tworzyć różnego rodzaju zestawienia i listy przebojów. Poniżej jeden ze sposobów wykorzystujący serwis SOUNDCLOUD, na którym wykonawcy umieszczają swoją twórczość w celach promocyjnych. Całość całkowicie legalna i darmowa oraz łatwa do zaimplementowania na własnej stronie internetowej.

 

Dla Klientów, którzy już skorzystali z moich usług - dostępna jest również POMOC ZDALNA. Program TeamViewer w wersji portable oraz instrukcja użycia w pliku PDF do pobrania poniżej. 

Pobierz :

Ostatnio zmieniany piątek, 25 maj 2018 10:00
(5 głosów)
Czytany 1845 razy

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!