STRONA INFORMACYJA

Dział: Witaj

Witam serdecznie na stronie informacyjnej firmy JDK MultiMedia. Znajdziesz tu opisy usług, galerie i różnego rodzaju inspiracje związane z zakresem mojej działalności

Czytaj dalej...

WYBIERAMY SERWER HOSTUJĄCY NASZĄ STRONĘ

Dział: Polecane

Pod pojęciem usług hostingowych kryje się wiele rozwiązań dedykowanych dla osób o zróżnicowanych potrzebach i budżetach. W każdym wypadku klientowi udostępniane są pewne zasoby odpowiednio skonfigurowanych komputerów (popularnie nazywanych serwerami), a tym, co je różni są parametry i ceny poszczególnych opcji. Jak zatem wybrać tę, która będzie spełniać nasze oczekiwania? Na co w szczególności zwracać uwagę?

Czytaj dalej...

PLANUJEMY I TWORZYMY STRONĘ INTERNETOWĄ

Dział: Polecane

Dla osób zainteresowanych szerszym omówieniem tematu „moja pierwsza strona”, polecam artykuł (poradnik), który w dobry sposób opisuje pierwsze kroki przedsiębiorcy pragnącego zaistnieć internetowo.

Czytaj dalej...

DREW-BUD PINDEL

Dział: Portfolio

Opis Projektu

Wykonanie strony firmowej dla DREW-BUD Rafał Pindel. Firma zajmuję się budową domów z drewna w technologi szkieletowej, produkuje stolarskie elementy wykończenia wnętrz i drewno kominkowe.  Strona responsywna, oparta na CMS, wykorzystuje elementy jQuery, HTML i CSS3. Zintegrowana z Facebook, Google+. Wykonanie zdjęć i filmów reklamowych.

Czytaj dalej...

STOMATOLOG - BYSTRA

Dział: Portfolio

Opis Projektu

Wykonanie informacyjnej strony internetowej gabinetu stomatologicznego w Bystrej dla Stomatolog Anny Cofały-Gołąbek. Strona responsywna, oparta na CMS, wykorzystuje elementy jQuery, HTML i CSS3. Wykonanie zdjęć reklamowych.

Czytaj dalej...

COLLEGIUM INVISIBILE

Dział: Portfolio

Opis Projektu

Modernizacja witryny dla Stowarzyszenia Naukowego COLLEGIUM INVISIBILE, zrzeszającego studentów uniwersytetów z całej Polski. Nowa szata graficzna i system zarządzania treścią, integracja z Facebook i kalendarzem Google. Witryna dwujęzyczna. Wprowadzenie do nowej strony historycznych artykułów, sprawozdań i galerii.

Czytaj dalej...

GRUPA ŻYWIEC - SOLIDARNOŚĆ

Dział: Portfolio

Opis Projektu

Wykonanie serwisu informacyjnego dla Międzyzakładowej Komisji Związkowej NSZZ Solidarność - Grupa Żywiec. Organizacja zrzeszająca związkowców pracujących w browarach i punktach dystrybucyjnych oraz w spółce Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja. Administracja serwisem.

Czytaj dalej...

GMINA RAJCZA - GIMNAZJA

Dział: Portfolio

Opis Projektu

Wykonanie strony dla Gminy Rajcza - Projekt EFS "W drodze do szkolnych sukcesów" wspomagający gimnazja z terenu Gminy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Administracja stroną na czas trwania projektu.

Czytaj dalej...

Zaloguj się

Witaj Użytkowniku,
proszę zaloguj się, aby uzyskać dostęp do danych przygotowanych wyłącznie dla Ciebie tj. materiałów roboczych i plików do pobrania.
Nie masz konta - Zarejestruj się!